На Сумщині учні перших класів отримали в дарунок навчальні посібники

За сприяння народного депутата України, представника ВО «Батьківщина» Владислава Бухарєва всі учні перших класів Лебединського і Тростянецького районів Сумщини на початку навчального року отримали в дарунок навчальні посібники «Планета міркувань».

Як повідомляє прес-служба Сумського обласного партосередку, викладачі навчальних закладів одержали методичні посібники для вчителів.

IMG_0020

«Щороку ми вітаємо школярів, які йдуть у перший клас. Вони потребують більше уваги, бо тільки починають свій шлях у світ науки. Начальні посібники допоможуть їм краще опанувати перші необхідні знання», – зазначив Владислав Бухарєв і додав, що за допомогою методичних посібників «Планета міркувань» учителі зможуть правильно організувати роботу на уроках розвитку продуктивного мислення.

Більше 800 посібників для учнів та понад 50 методичок для вчителів передали помічники народного депутата від «Батьківщини» Владислава Бухарєва у Лебединському та Тростянецькому районах Сумщини. Комплекти книжок художньої літератури подарували читачам бібліотек Охтирщини, Лебединщини, Тростянеччини, а також вихованцям Штепівської спеціалізованої школи-інтернату та Штепівського навчально-виховного комплексу, що в Лебединському районі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова