На Сумщині перед місцевими виборами посилився тиск на представників «Батьківщини»

Сьогодні, 27 жовтня, у юриста виборчого штабу Чернеччинської об’єднаної територіальної громади, що на Сумщині, Ігоря Басанця відбувся другий обшук.

Про це інформує прес-служба обласного партійного осередку ВО «Батьківщина».

«У Сумській області наразі триває виборча кампанія в 9 новостворених громадах. Команда «Батьківщини» представлена практично на усіх виборчих округах та за соціологічними опитуваннями має найбільшу підтримку виборців. Ігор Басанець відповідає за юридичний напрямок у виборчому штабі Чернеччинської ОТГ, є помічником депутата Сумської облради та громадським діячем», – ідеться в повідомленні Сумської обласної «Батьківщини».

Незаконний обшук у своєму приміщенні Ігор Басанець вважає черговою спробою політичного тиску на себе та на всю команду Охтирського партосередку ВО «Батьківщина».

«Обшук відбувся з порушенням чинного законодавства, без жодних об’єктивних підстав та законних ухвал суду. Тим більше, що обшук проводився працівниками Печерського районного відділу СБУ. Це питання виключно моєї політичної активності та позиції партії ВО «Батьківщина», – зазначив Ігор Басанець.

Юридична служба вже підготувала скарги та звернення до міжнародних інституцій.

Нагадаємо, нещодавно на Сумщині сталося побиття депутата Конотопської міської ради від ВО «Батьківщина» Сергія Тягнія, вже майже рік тримає судова справа про незаконне звільнення з посади головного лікаря обласної спеціалізованої лікарні Лілії Неофітної, очільниці Охтирської міської парторганізації ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова