На Сумщині депутати звітують про свою роботу

Депутат Буринської районної ради 7-го скликання Анатолій Грома прозвітував за рік депутатської діяльності перед громадою сіл Біжівка, Болотівка, Голуби.

Як інформує прес-служба Сумського обласного партійного осередку, депутат районної ради від «Батьківщини» розповів про свою роботу.


«Велику увагу в своїй депутатській діяльності я приділяю прийому громадян. За звітний період із 25 жовтня 2018 року по 24 жовтня 2019 року  здійснив 32 особистих і колективних прийоми громадян на своєму виборчому окрузі», – зазначив депутат.

Найбільше звернень стосувалося фінансової допомоги на лікування земляків, правової допомоги та покращення інфраструктури сільських територій.

«Частину проблемних питань вдалося вирішити за рахунок комунікації з депутатами обласної ради та очільника Буринської міської громади, представника ВО «Батьківщина» Віктора Ладухи»,- сказав депутат.

Депутати місцевих рад постійно звітують перед виборцями про виконання депутатських повноважень під час особистих зустрічей і через розміщення у місцевих ЗМІ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова