На сесії Полтавської обласної ради погодили важливі тарифні й майнові питання.

Відбулося пленарне засідання 26 позачергової сесії обласної ради. На порядку денному було 9 питань. Найважливіші – тарифні та питання щодо передачі майна Кременчуцької ТЕЦ у державну власність.

Голова фракції Полтавської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Сергій Бєлашов прокоментував рішення щодо зміни тарифів обласних КП “Полтаватеплоенерго” та “Лубнитеплоенерго”.

“Тарифні питання ми розглянули попередньо на комісії з питань ЖКГ. Отже, з 1 жовтня зміниться вартість послуг для інших категорій споживачів. Зокрема, бізнес, який є користувачем “Полтаватеплоенерго”, сплачуватиме майже вдвічі менше ніж торік. Це – вагома підтримка для підприємців, які наповнюють бюджети міст і селищ за рахунок податків. Вартість послуг для населення залишиться незмінною”, – зауважив Сергій Бєлашов.

Депутат обласної ради Лариса Босенко зазначила, що на сесії були схвалені звернення до Уряду щодо передачі майна Кременчуцької ТЕЦ з обласної у державну власність та до Верховної Ради України щодо вилучення коштів місцевих бюджетів.

“На нашу думку, ПДФО військовослужбовців і правоохоронців й надалі повинне залишатися в місцевих бюджетах. У проєкті держбюджету на 2024 рік Уряд пропонує повністю вилучити цей податок з місцевих бюджетів і спрямувати у державну казну. Ми вважаємо, що це рішення не на часі й може суттєво погіршити спроможність громад”, – підсумувала Лариса Босенко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова