На Рівненщині владі не вдалося звільнити голову райради від «Батьківщини»

Провладні депутати Володимирецької районної ради, що на Рівненщині, намагалися звільнити голову ради Василя Ковенька, який обирався від ВО «Батьківщина».

З цією метою вони вирішили на сесії не підтримати звіт голови та висловити йому недовіру, інформує прес-служба Рівненського обласного партійного осередку.

«Про інші причини, окрім приналежності до «Батьківщини», ніхто й не говорив. Депутат обласної ради «батьківщинівець» Микола Драганчук написав на своїй сторінці у Фейсбук, що один із ініціаторів відставки Василя Ковенька депутат Володимирецької райради Сергій Корсунов заявив із сесійної трибуни, що зняття з посади було узгоджено з головами облдержадміністрації та обласної ради, представниками «Блоку Петра Порошенка», – ідеться в повідомленні регіональної парторганізації ВО «Батьківщина».

За словами Миколи Драганчука, таким чином «порошенківці» «розчищають дорогу до влади для себе та свого партійного боса».

«Це дозволить їм, використовуючи адмінресурс, маніпулювати громадською думкою та фальсифікувати вибори. Необмежена влада в руках гаранта та його прихвоснів дасть їм шанс «виграти» вибори, а відтак і далі грабувати український народ, штовхаючи країну до прірви», – наголосив представник «Батьківщини».

Утім, лише 11 депутатів (від БПП, Радикальної партії та «Укропу») з 30 присутніх проголосували за недовіру голові райради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова