На Рівненщині Ігор Луценко звинуватив кандидата в підкупі виборців

У 154-му виборчому округу з центром у місті Дубно зафіксували спроби дати гроші працівникам ДВК в обмін на фальсифікації голосування на користь кандидата в народні депутати Олександра Дехтярчука.

Як повідомляє пресслужба Рівненського обласного партійного осередку, заяву про вчинення злочину до місцевої поліції написав кандидат у народні депутати від ВО «Батьківщина» Ігор Луценко.

У своєму дописі у Facebook він зазначив: «Мені як народному депутату повідомили про те, що особа по імені Куніцька Ольга 20 липня об’їздила ряд виборчих дільниць Демидівського району на автомобілі марки Pegeut expert (днз 2655) сірого кольору, безпосередньо спілкувалася з членами, головами, заступниками, секретарями ДВК та пропонувала неправомірну вигоду в розмірі 300 у.о. на великій дільниці, 200 у.о. на середній дільниці, 100 у.о. на маленькій дільниці за вчинення членами ДВК фальсифікацій на користь кандидата в депутати в одномандатному виборчому окрузі №154 Дехтярчука Олександра Володимировича».

Представник «Батьківщини» Ігор Луценко звернувся до поліції, оскільки дії названої особи є кримінально-караним діянням, відповідальність за яке встановлено ст. 160 КК України. У заяві народний депутат просить перевірити викладені факти й притягнути до відповідальності винних у порушенні виборчого законодавства.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова