На Рівненщині місцеві депутати від «Батьківщини» звітують перед виборцями

Упродовж двох тижнів депутати від ВО «Батьківщина» Дубровицького району зустрічалися з виборцями й звітували про виконану роботу протягом 2018 року.

Про це повідомляє прес-служба Рівненського обласного партійного осередку.

Депутат-«батьківщинівець» Станіслав Рожко провів зустріч з педагогічним колективом школи у селі Заслуччя, депутати Юрій Лосік та Микола Годунко зустрілися з працівниками бібліотек району. Народні обранці розповіли про власні здобутки.

За словами депутатів, місцева «Батьківщина» зупинила будівництво ТЕЦ, де мали спалювати Чорнобильський ліс, активно відстоювала утворення на базі Дубровицької ЦРЛ лікарні інтенсивної терапії. За сприяння народного депутата України Олександра Абдулліна місцеві партійці організовують оздоровлення дітей в державному диспансері радіаційного захисту в Пущі-Водиці, що на Київщині. Протягом останніх років там пролікувалося понад 4,5 тис. дітей Дубровицького району.

«Зустрічі зі своїми виборцями – це як лакмусовий папірець, коли оцінюють твою роботу. Тут можна дізнатися про проблеми, які потребують негайного вирішення, і просто поспілкуватися про наболіле. Зараз чимало людей запитують про наступні президентські вибори, про кандидатів», – розповів представник «Батьківщини» Юрій Лосік.

На зустрічах з виборцями депутати від «Батьківщини» також розповідали про Новий курс України, з яким Юлія Тимошенко йде на вибори Президента.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова