На Прикарпатті партійці створили футбольну команду

З ініціативи депутатів міської ради від «Батьківщини» Віктора Будзінського та Сергія Федчука у Коломиї, що на Івано-Франківщині, створили ще одну міську футбольну команду «ДОЗ-КОЛОМИЯ».

Як повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної парторганізації, команду сформували з мешканців Коломиї та навколишніх сіл Коломийського району.

«Учасники команди грали за різні місцеві клуби та села, але всі мріяли про створення своєї команди, щоб зіграти разом на першість Коломийського району», − розповів представник команди, «батьківщинівець» Віктор Будзінський.

За його словами, футболісти команди «ДОЗ-КОЛОМИЯ» грають безкоштовно. Ніхто нікому не платить зарплату, грають заради любові до футболу та вболівальників, які приходять дивитися на гру.

«Наша команда вже офіційно зареєстрована та має свій логотип, розроблений у Львові. Нині ми змагаємося в літньому чемпіонаті й готуємося до осіннього кола змагань на першість району», − розповів Віктор Будзінський

У команді «ДОЗ-КОЛОМИЯ» 25 футболістів, основний склад – 18 гравців, вік учасників від 18-ти до 50-ти років. Команда тренується два рази на тиждень.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова