На Прикарпатті депутат від «Батьківщини» дбає про безпеку громадян

Нещодавно мешканці села Старі Кривотули, що на Івано-Франківщині, заблокували дорогу державного значення Н-10 (Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – пропускний пункт Мамалига) з вимогою встановити світлофор на ділянці дороги, яка проходить через населений пункт.

Про це інформує прес-служба Івано-Франківської обласної парторганізації.

«За 5 років у ДТП на дорозі H-10 у Старих Кривотулах, а люди її ще називають «дорога смерті», загинуло 30 людей. Тільки за період 2018-2019 років там загинуло семеро людей. Ми неодноразово зверталися в усілякі інстанції, але – реакції жодної. Тому вирішили зробити останню попереджувальну акцію», – розповідає депутат Тисменицької районної ради з фракції «Батьківщина» Володимир Цапай.

Він за доручення громади села Старі Кривотули також виступив на сесії Івано-Франківської облради, де озвучив вимоги людей і повідомив, що термін для прийняття відповідних рішень спливає 3 березня.

«Якщо вимоги людей не будуть почуті, то вони знову перекриватимуть дорогу, адже дотепер ні влада на численні мої депутатські звернення і звернення громади не реагували», – сказав Володимир Цапай.

Враховуючи кількість ДТП на цій ділянці, Служба автомобільних доріг внесла до чинного пілотного проекту облаштування в селі Старі Кривотули світлофорного об’єкта та освітлення пішохідних переходів. Передбачено також облаштування додаткової автобусної зупинки та ремонт вже наявних. Будуть продовжені роботи з поточного середнього ремонту, зокрема влаштування з’їздів-виїздів із сільських вулиць та укріплення узбіч.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова