На представників черкаської «Батьківщини» чинять тиск

Депутати Черкаської міської ради від «Батьківщини» Роман Діскант та Руслан Петрик повідомили про тиск на їх бізнес з боку місцевого СБУ.

Як інформує пресслужба обласної парторганізації, про це партійці заявили на пресконференції, яка відбулася 25 червня.

«Батьківщинівці» повідомили, що у кабінеті Руслана Петрика знайдено прослуховуючий пристрій. Про це відразу повідомили поліцію, але жодної реакції досі немає. Також учасники пресконференції підозрюють, що в мережі магазинів «Делікат», засновниками і менеджери якої вони є, здійснюється несанкціоноване зчитування інформації камер спостереження. Наступного тижня партійці очікують обшуків.

Депутати пов’язують тиск на них із політичною приналежністю до опозиційної партії «Батьківщина» та до оточення міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, якому Президент «передає привіти».

«Чи займалася б нами СБУ, якби ми не були «батьківщинівцями» та соратниками Анатолія Бондаренка? Ми публічні люди, які займаються бізнесом, розвивають Черкаси. Ми розуміємо, що це «привіти» від Президента», – зазначив керівник Черкаської міської організації ВО «Батьківщина» Роман Діскант.

За його словами, ця ситуація схожа на тиск, що чинився на «неугодний» бізнес у Черкасах за часів Партії регіонів.

«Я понад 10 років у «Батьківщині» і з того часу практично до всієї влади був у опозиції. Я ніколи не мав бажань стати секретарем міськради чи заступником міського голови. Я – бізнесмен, я створюю робочі місця, допомагаю розвиватися малому бізнесу міста. Наші благодійні фонди понад п’ять років допомагають нужденним черкасцям. Натомість я отримую постійний тиск з боку силових структур», – заявив голова Черкаської міської парторганізації Роман Діскант.

Депутат Роман Петрик також обурюється ситуацією, що склалася.

«Навіщо це прослуховування та перегляд відео з камер спостереження? Невже у СБУ немає більш нагальних проблем?» – дивується партієць.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова