На Полтавщині відбувся мітинг на підтримку Юлії Тимошенко

13 березня у Горішніх Плавнях, що на Полтавщині, відбувся мітинг у рамках Всеукраїнського молодіжного туру на підтримку кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко.

Як інформує прес-служба Полтавського обласного партійного осередку, перед містянами виступили народний артист України Павло Зібров, заслужена артистка Анастасія Приходько та культова група PATSYKI Z FRANEKA.


За словами народного депутата України, очільника «батьківщинівців» Полтавщини Руслана Богдана, мешканці Горішніх Плавнів схвально сприйняли виступи народного депутата України Івана Крулька та голови «Батьківщини молодої» Сергія Митрофанського.


«Горішні Плавні – молодіжне місто, тож людей особливо цікавили шляхи реалізації молодіжних ініціатив Юлії Тимошенко, проголошених у Новому курсі. Молодь хоче жити, здобувати освіту та працювати в рідній країні, а не шукати кращої долі в світах», – сказав Руслан Богдан.

Політик поінформував, що на Полтавщині відбулися чотири агітаційні заходи на підтримку Юлії Тимошенко, в яких взяли участь понад десять тисяч жителів краю.

Більшість із них, наголосив Руслан Богдан, позитивні зміни в країні пов’язують із Юлією Тимошенко – єдиним політиком, здатним вивести Україну з кризи.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова