На Полтавщині партійці продовжують боротися за чистоту довкілля

Депутат Полтавської обласної ради «батьківщинівець» Ігор Горжій ініціював проведення розширеного засідання постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування, яку він очолює.

На засіданні йшлося про проблему утилізації ртутновмісних ламп, знайдених у Супрунівці, що поблизу Полтави.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

За словами Ігоря Горжія, до підготовки засідання долучилися депутати фракції «Батьківщина» в Полтавській міськраді, екологи, громадські активісти, представники ЗМІ.

«Ситуація надзвичайно тривожна. Якби ми з партійцями не почали говорити про кілька вагонів битих ламп, розсипаних фактично в межах Полтави, цілком можливо, що цього так ніхто б і не помітив», – наголосив представник «Батьківщини».

Ігор Горжій зазначив, що спільно з депутатами та громадськістю вдалося з’ясувати, що відповідальним за таку недбалість є місцева залізниця.

«На засіданні комісії начальник Полтавської дирекції залізничних перевезень Південної залізниці Ольга Дяченко пообіцяла, що до 12 квітня небезпечні відходи вивезуть», – сказав депутат-батьківщинівець» і додав, що триматиме ситуацію на контролі.

Нагадаємо, 15 березня у Полтаві представники «Батьківщини» провели прес-конференцію з приводу виявленого небезпечного звалища в Супрунівці. Партійці оприлюднили спільне звернення до місцевої влади та правоохоронних органів з вимогою негайно знайти винних у забрудненні території, а лампи відправити на утилізацію.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова