На Полтавщині партійці організували свято для ветеранів

Прес-служба Полтавської обласної парторганізації інформує, що захід приурочений до Міжнародного дня людей похилого віку, який відзначається 1 жовтня. «Ви – те покоління нашої держави, на долю якого випало чи не найбільше випробувань. Нині саме ви приймаєте на себе головний тягар соціально-економічних проблем у державі, залишаючись при цьому прикладом суспільної активності та небайдужості», – сказав, вітаючи присутніх, Сергій […]

Прес-служба Полтавської обласної парторганізації інформує, що захід приурочений до Міжнародного дня людей похилого віку, який відзначається 1 жовтня.

ветерани

«Ви – те покоління нашої держави, на долю якого випало чи не найбільше випробувань. Нині саме ви приймаєте на себе головний тягар соціально-економічних проблем у державі, залишаючись при цьому прикладом суспільної активності та небайдужості», – сказав, вітаючи присутніх, Сергій Пазюк.

За словами «батьківщинівця», в районній парторганізації успішно працюють ветерани, на яких можуть рівнятися партійці Полтавщини, це – Ольга Герасименко, Ольга Литвин та Микола Михайленко.

Свято звершилося чудовою концертною програмою, яку підготували талановиті аматори сцени Пирятинського краю.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова