У Кременчуці фракція «Батьківщина» прозвітувала про виконану роботу

На Полтавщині голова фракції ВО «Батьківщина» в Кременчуцькій міській раді від «Батьківщини» Олександр Головач прозвітував перед виборцями про виконану роботу в 2017 році.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

За інформацією Олександра Головача, торік він провів 12 депутатських прийомів, під час яких надійшло 29 письмових та 57 усних звернень від мешканців виборчого округу.

«Головною метою для себе визначив: робити все задля мого рідного краю, щоб Кременчук став містом комфортного життя», – каже «батьківщинівець».

Олександр Головач назвав основними напрямками роботи фракції «Батьківщина» в міськраді протистояння підвищенню тарифів на послуги місцевого КП «Комунальник», боротьбу за чистоту довкілля Кременчука, облаштування зупинок громадського транспорту, забезпечення соціально вразливих верств населення гідними виплатами.

За сприяння Олександра Головача та «батьківщинівців» Кременчука в місті відбулася низка заходів із озеленення, суботники з благоустрою, а також масштабний сімейний фестиваль «Продовження канікул».

Олександр Головач запевнив громаду, що й цього року робота фракції «Батьківщина» в Кременчуцькій міськраді буде такою ж активною.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова