На Полтавщині «батьківщинівці» поклали квіти до Меморіалу слави

22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, очільник Пирятинської, що на Полтавщині, районної парторганізації ВО «Батьківщина», голова місцевої райради Сергій Пазюк узяв участь у мітингу-реквіємі біля Меморіалу слави.

Як інформує прес-служба обласного партійного осередку, цього дня до меморіалу в Пирятині також прийшли депутати фракції «Батьківщина» та партійні активісти.

За словам Сергія Пазюка, Друга світова – одна з найтрагічніших сторінок в історії нашої держави, тому про це не можна забувати.

«Лише в перші дні війни лави діючої армії поповнили майже 3 тисячі мешканців Пирятинщини. Упродовж усієї війни із району було мобілізовано понад 9,4 тисячі осіб, з них 222 жінки. Далеко не всі вони повернулися до рідних домівок», – наголосив «батьківщинівець».

Покладаючи квіти до Меморіалу слави, Сергій Пазюк закликав містян пам’ятати про тих небагатьох ветеранів, які нині залишилися в живих, і робити все, аби їхня старість щодня була зігріта увагою, а не тільки в історичні дати.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова