На Полтавщині «батьківщинівці» борються за чистоту довкілля

Депутат Полтавської обласної ради від «Батьківщини», голова постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування Ігор Горжій та голова фракції «Батьківщина» у Миргородській міськраді Андрій Сіряк провели прес-конференцію з питань екологічної безпеки діяльності видобувних підприємств на території області.

Як інформує прес-служба Полтавського обласного партійного осередку, інформаційним приводом стало вивезення на миргородський полігон близько 100 тонн відходів буріння свердловин, розташованих у сусідньому районі області.


«На вимогу депутатів міської ради, угоду між підприємством, яке утилізує відходи буріння, та КП «Спецкомунтранс» достроково припинено. Миргородська міська рада створила тимчасову контрольну комісію для вивчення ситуації, ухвалила звернення до Державної екологічної інспекції у Полтавській області з вимогою провести перевірку безпечності розміщення та захоронення бурового шламу», – сказав Ігор Горжій.

«Батьківщинівець» наголосив на необхідності негайно встановити чіткі правила для підприємств-видобувників вуглеводнів  – утилізувати відходи буріння у спеціально відведених кар’єрах із дотриманням відповідних технологій та методів, з наступною рекультивацією земель.

«Це дозволить отримати додаткові фінансові надходження у місцеві бюджети, проконтролювати процес утилізації відходів та убезпечити довкілля від забруднення шламом», – сказав Ігор Горжій.

Він поінформував, що видобувні компанії провели на родовищах Полтавщини понад 70 гідравлічних розривів пластів, проігнорувавши вимогу депутатів обласної ради щодо визначення екологічних наслідків цих робіт.

Ігор Горжій зазначив, що історія з видобувниками вуглеводнів матиме продовження, а фракція «Батьківщина» триматиме екологічну проблему області на постійному контролі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова