На Полтавщині «Батьківщина» заявляє про загрозу фальсифікацій

Полтавська обласна організації ВО «Батьківщина» оприлюднила заяву, в якій висловила стурбованість ганебними фактами, що свідчать про підготовку масштабної фальсифікації на Полтавщині результатів виборів, які відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Про це інформує пресслужба обласного партійного осередку.

За словами очільника партійців Полтавщини Руслана Богдана, згідно з поданням голови обласної виборчої комісії, на вибори депутатів до Полтавської обласної ради виготовлено бюлетенів більше, аніж потрібно на 5%.

«Законодавство допускає друк додаткових бюлетенів не більше, аніж пів відсотка  від загального числа виборців.  Вдумайтесь у ці цифри: за законом 5 000, а віддруковано натомість 50 000!» – обурився партієць і додав, що голова ОВК, делегована на посаду групою «Довіра» та партією «Солідарність жінок України», завідомо порушила норми закону, підписуючи відповідне подання до друкарні.

На думку Руслана Богдана, така кількість  зайвих бюлетенів є передумовою і свідоцтвом можливої фальсифікації результатів виборів у масштабах Полтавськоі області, задуманої політичними силами, інтереси яких представляє  голова обласної територіальної виборчої комісії.

«Батьківщинівець»   повідомив, що відповідний акт з цього приводу подано до ЦВК.

Політик зазначив, що це не перша скарга на дії голови ОВК,  яка систематично порушує вимоги виборчого законодавства.

«Батьківщина» Полтавщини звернулася до представників правоохоронних органів з вимогою негайно відреагувати на протизаконні дії голови ОВК.

«Зайві бюлетені потрібно негайно вилучити з дільничих комісій. Також виявити всіх причетних до оборудки з друком зайвих бюлетенів. Цей факт має бути широко оприлюднений, аби попередити  подібні ганебні ситуації в майбутньому», – наголосив Руслан Богдан.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова