На Полтавщині «Батьківщина» виступає проти продажу землі

Заступник голови фракції «Батьківщина» Андрій Сімонов оприлюднив у ЗМІ Полтавщини своє бачення щодо можливого відкриття ринку землі в Україні.

Андрій Сімонов занепокоєний тим, що у вівторок Верховна Рада розглядатиме закон, який дозволить продаж сільськогосподарської землі, зокрема  юридичним особам, серед яких яких можуть бути й іноземці.


«Якщо буде обмеження близько 200 тисяч гектарів землі на одну компанію, а одна особа може бути засновником багатьох компаній одночасно, тож теоретично компанії, що належать одній людині, зможуть захопити більшу половину території України, адже сільськогосподарська земля – це 72 відсотки площі нашої держави!» – каже партієць.

«Батьківщинівець» наголосив, що на 4 грудня заплановані парламентські слухання з питання запровадження ринку землі, окрім того, соцопитування підтверджують, що близько 70 відсотків населення країни проти запровадження ринку в тому варіанті, який пропонується владою.

«У Конституції зазначено, що земля є власністю народу України, але депутати планують голосувати за закон, який дозволить продаж землі?» – обурився «батьківщинівець» і додав, що недопустимим є те, коли одні українці захищають державу зі зброєю в руках, а інші можуть дозволити скупити іноземцям більшість території України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова