На Полтавщині «Батьківщина» відстоює розвиток журналістики

Голова Полтавської обласної партійної організації Руслан Богдан оприлюднив точку зору ВО «Батьківщина» щодо посилення захисту журналістів, їхніх родин від застосування погроз або насильства через професійну діяльність та у випадку перешкоджання роботі.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

За словами Руслана Богдана, днями  голова Комітету з питань молоді та спорту, народний депутат України Андрій Кожем’якін подав на розгляд парламенту відповідний законопроєкт.

«На жаль, бути журналістом у нашій державі досить небезпечно, особливо, коли це журналіст професійний, з принциповою життєвою позицією, тому українського журналіста має захищати закон України!» – зазначив очільник «батьківщинівців» Полтавщини.

Голова обласної парторганізації нагадав землякам, як на відкритті Центру дослідження полтавської журналістики в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Короленка, що відбулося за його сприяння у лютому 2019-ого року, він обіцяв, що ВО «Батьківщина» робитиме все для розвитку української преси.  

«Ініціатива нашої політсили щодо посилення захисту журналістів підтверджує: у цей непростий час «Батьківщина» була й залишається єдиною політичною силою, що завжди захищатиме журналістів, журналістику і свободу слова», наголосив Руслан Богдан.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова