На Полтавщині «Батьківщина» відстоює конституційне право народу на землю

З ініціативи «Батьківщини» районні ради Полтавщини ухвалили звернення до керівництва держави з вимогою недопущення продажу земель сільськогосподарського призначення.

Як інформує пресслужба Полтавського обласного партійного осередку, зокрема депутати Семенівської районної ради наголосили у зверненні про необхідність припинення розгляду законопроектів, спрямованих на запровадження ринку землі, відкликавши ті, що передбачають прямий чи прихований продаж землі.

За словами очільниці «батьківщинівців» Семенівщини, депутатки районної ради Ніни Сінельник, продаж землі фактично позбавить селян, фермерів, аграріїв навіть тих невеликих наділів, які надані їм у користування.


«Поспішність у відкритті вільного обігу землі може дорого обійтися і призвести до втрати контролю над українською землею, адже така поспішність  не підкріплена позицією людей, які цю землю обробляють», – каже депутатка від «Батьківщини».

Ніна Сінельник повідомила, що у день проведення сесії «батьківщинівці» розгорнули у райцентрі намети та роздавали спецвипуск газети «Вечірні вісті» на земельну тематику на вулицях містечка та в сесійній залі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова