На Полтавщині «Батьківщина» підтримує залізничників

Голова Подільської районної в місті Полтаві парторганізації ВО «Батьківщина», очільник дорожнього комітету «Вільна профспілка Південної залізниці машиністів України» Анатолій Клименко взяв участь в акції, спрямованій на покращення умов праці та підвищення соціального статусу залізничників.

Про це інформує прес-служба обласного партійного осередку.

За словами Анатолія Клименка, залізничники пішли на загальноукраїнський страйк, аби показати керівництву «Укрзалізниці» та Кабміну необхідність негайно покращити технічний стан рухомого складу та підвищити заробітну плату працівникам галузі.

«Зарплата залізничників має бути в розмірі не менше п’ятнадцятої частини від місячного окладу керівника «Укрзалізниці». Останній нині отримує понад мільйон гривень, а у простих працівників – 4-5, максимум – 10 тисяч. Тож логічно, що у голови має бути 70 тисяч, а не мільйон», – зауважив «батьківщинівець».

Анатолій Клименко також висловив обурення з приводу того, що транспортною галуззю в Україні керують люди без профільної освіти. На його думку, у цьому біда чинної влади, яка повністю дискредитувала себе.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова