На Полтавщині «Батьківщина» підтримує бюджетні установи

З ініціативи фракції «Батьківщина» у Новосанжарській районній раді депутати прийняли звернення до місцевої селищної ради щодо передачі у власність територіальній громаді бюджетних установ, розташованих на її території.

Про це інформує прес-служба Полтавського обласного партійного осередку.

За словами очільника Новосанжарської райради, голови фракції «Батьківщина» Геннадія Супруна, згідно з Бюджетним кодексом України, передача цих установ мала б завершитися до 1 січня 2018 року, адже кошти на їх утримання вже передані у розпорядження ОТГ.

«Новосанжарська ОТГ й досі не прийняла у свою власність жодної бюджетної установи, розташованої на її території, що поставило під сумнів сам факт їх існування», – розповів «батьківщинівець».

Очільник «батьківщинівців» району наголосив, що наразі сума недофінансування цих закладів складає понад півтора мільйона гривень, як результат – скорочення штатної чисельності працівників закладів культури та соціального забезпечення, справедливе обурення людей.

Геннадій Супрун розповів, що депутати закликали селищну раду дотримуватися норм закону та негайно прийняти у комунальну власність Новосанжарської ОТГ всі бюджетні установи, розміщені на її території.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова