На Полтавщині «Батьківщина» ініціює фінансову децентралізацію

З ініціативи фракції «Батьківщина» в Новосанжарській райраді депутати ухвалили звернення до місцевої селищної ради з приводу передачі у власність територіальній громаді бюджетних установ, розташованих на її території.

Про це інформує прес-служба Полтавського обласного партійного осередку.

За словами голови Новосанжарської райради, голови фракції «Батьківщина» Геннадія Супруна, згідно з Бюджетним кодексом України, передача цих установ мала б завершитися до 1 січня 2018 року, оскільки кошти на їх утримання вже передані в розпорядження ОТГ.

«Але Новосанжарська ОТГ й досі не прийняла у свою власність жодної бюджетної установи, розташованої на її території, що поставило під сумнів сам факт їх існування», – каже «батьківщинівець».

Геннадій Супрун наголосив, наразі сума недофінансування цих закладів становить понад півтора мільйона гривень, що спричинилося до скорочення штатної чисельності працівників закладів культури та соціального забезпечення.

Ухваливши рішення, депутати Новосанжарської райради закликали селищну раду дотримуватися норм закону та негайно прийняти у комунальну власність Новосанжарської ОТГ всі бюджетні установи, що розміщені на її території.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова