На Полтавщині «Батьківщина» організувала для людей безкоштовні консультації

У Центрі захисту кременчужан, створеному в межах соціальної ініціативи Юлії Тимошенко, успішно діє служба безкоштовного юридичного консультування.

Як інформує прес-служба Полтавського обласного партосередку ВО «Батьківщина», наразі вже понад 500 жителів наддніпрянського міста скористалися послугами юристів.

За словами керівника Центру захисту кременчужан Ігоря Штефана, їхні фахівці допомагають вирішувати будь-які проблемні питання з комунальними службами, державними структурами, закладами освіти й охорони здоров’я.

«Отримати консультацію у приватних чи державних юристів буває непросто й для багатьох людей, особливо пенсіонерів, надто дорого. Ось тут ми й приходимо на допомогу, а найчастіше до нас звертаються з комунальними та соціальними проблемами», – каже «батьківщинівець».

Ігор Штефан також повідомив, що основним напрямком роботи Центру захисту кременчужан є інформування громадян про їх права та можливості як загалом, так і в конкретних випадках життя, а в команді працюють юристи, фахівці з питань життєдіяльності міста, помічники депутатів місцевих рад від «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова