На Полтавщині «Батьківщина» ініціювала збір підписів проти грального бізнесу

Активісти Пирятинської районної парторганізації розгорнули інформаційну кампанію, спрямовану проти легалізації грального бізнесу в Україні.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, «батьківщинівці» у Пирятині збирають підписи на підтримку ініційованого фракцією «Батьківщина» проекту рішення райради «Про заборону роботи гральних закладів».

За словами голови Пирятинської районної ради, очільника місцевих «батьківщинівців» Сергія Пазюка,  мета такого рішення – захист моральності та здоров’я людей.

«Вважаємо за потрібне заборонити створення та функціонування будь-яких гральних закладів  на території об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад Пирятинського району та прийняти таке рішення на найближчій сесії. Окрім цього, звертаємося до всіх місцевих рад із пропозицією прийняти аналогічні рішення та утриматись від надання погоджень і дозволів, а також від будьякого іншого сприяння відкриттю та функціонуванню гральних закладів»,- сказав партієць.

Сергій Пазюк поінформував, що вже за перші чотири години інформаційної кампанії понад сто  пирятинців своїми підписами підтримали проект рішення ради. Робота в даному напрямку триває.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова