На Полтавщині «Батьківщина» дбає про сільську медицину

Днями з ініціативи голови Новосанжарської районної ради, що на Полтавщині, очільника «батьківщинівців» району Геннадія Супруна місцева Центральна районна лікарня отримала новий цифровий рентген-апарат.

Як інформує прес-служба обласного партійного осередку, придбання спеціального обладнання для лікарні стало можливим завдяки надходженням з обласного Фонду розвитку територій, створеного з ініціативи фракції «Батьківщина» в Полтавській облраді, а також з районного бюджету.

За словами Геннадія Супруна, сучасний апарат дасть можливість лікарям робити високоякісні знімки та встановлювати точний діагноз, використовуючи мережу інтернет для консультацій з фахівцями вузького профілю.

«Важливо, що апарат дає в 100 разів менше опромінювання, ніж його попередник, та й економія для жителів немала, бо відпала потреба купувати плівку», – каже «батьківщинівець» і додає, що про таку техніку медики Новосанжарського району мріяли з 2000-го року.

Геннадій Супрун подякував за підтримку депутатам, що представляють район у Полтавській облраді, зокрема однопартійцю Юрію Лебедину.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова