На Полтавщині «Батьківщина» бореться за чистоту грунтів

З ініціативи депутата Полтавської обласної ради, «батьківщинівця» Ігоря Горжія у селі Сенчі Лохвицького району, що на Полтавщині, відбулося виїзне засідання постійної комісії облради з питань екології та раціонального природокористування, яку він очолює.

Про це повідомляє прес-служба Полтавського обласного партійного осередку.


За словами Ігоря Горжія, приводом до проведення заходу стали численні звернення громадських активістів Лохвиччини, занепокоєних постійним забрудненням місцевих грунтів відходами буріння.

«Керівництво газовидобувних компаній на нашу вимогу повідомило, що відходи буріння газових свердловин вивозять та утилізують на певних полігонах, однак екологи та жителі прилеглих до території буріння сіл розповіли, що цьогоріч відходи вивозили з шламовідстійників і потай зливали на сільськогосподарські землі», – сказав депутат-«батьківщинівець».

Ігор Горжій повідомив, що за фактом забруднення ґрунту співробітники Лохвицького відділу національної поліції відкрили кримінальне провадження, наразі проводяться слідчі дії.

Політик переконаний, що в такій ситуації необхідно створити групи швидкого реагування з числа представників громадськості та фахівців «Полтавагазвидобування», які контролюватимуть безпеку довкілля.

Таку позицію підтримали депутати обласної ради, ухваливши відповідне рішення.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова