На Першовересень партійці гостювали у школах та інтернатах

Почесним гостем на святі знань у Культурянській середній загальноосвітній школі, що на Дніпропетровщині, став депутат облради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, партієць привітав школярів із початком нового навчального року й подарував ноутбук.

Гілал Ісаєв також долучився до свята знань у П’ятихатській школі № 3, де вручив ще один ноутбук.

Культура (5)

У Кам’янському першокласників 34-ї школи відвідав депутат міської ради, керівник фракції ВО «Батьківщина», голова Штабу національного захисту міста Віталій Чернявський. Він подарував новоспеченим школярам набори кольорових олівців, а також «стартові пакети» учня – сувенірні розклади занять і таблиці множення.

«Сьогодні у цих стінах народжується майбутнє Кам’янського та України. І головне завдання для нас, дорослих, зробити все для того, щоб це майбутнє відбулося, щоб ми передали наступним поколінням справді процвітаючу країну», – наголосив Віталій Чернявський, звертаючись до присутніх.

Чернявський

До вихованців дніпровського будинку-інтернату для дітей, хворих на дитячий церебральний параліч, завітали активісти «Батьківщини молодої». Вони пригостили вихованців печивом та цукерками, подарували всім яскраві розклади занять та книжки.

Молоді «батьківщинівці» вже протягом декількох років шефствують над дітьми-інвалідами й постійно навідуються до будинку-інтернату з подарунками.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова