На Одещині відбувся молодіжний форум

Минулих вихідних у місті Балта, що на Одещині, відбувся регіональний молодіжний форум «Батьківщини молодої».

Як повідомляє прес-служба Одеської обласної «Батьківщини», у форумі української молоді взяли участь лідери  громадських об’єднань, представники місцевої влади та експерти з молодіжної політики.


«Сьогодні відбувся форум активної молоді півночі Одещини! Цей захід став фабрикою ідей, інновацій та думок про те, як має розвиватися наша країна далі», – зазначив очільник «Батьківщини молодої» Сергій Митрофанський.

На заході спікери разом із учасниками обговорили розбудову такої країни майбутнього, якою її хоче бачити саме молодь.

За словами очільника «Батьківщини» Балтщини Михайла Лазаренка, сьогодні вкрай важливо, аби молодь України була успішною та бачила своє майбутнє не у чужих країнах, а у нашій, у своєму рідному місті.

«На очолюваному мною підприємстві більше 50 відсотків працівників є молодими хлопцями та дівчатами з нашого міста та району», – зазначив співорганізатор заходу, депутат Одеської обласної ради, очільник «Батьківщини» Балтського району Михайло Лазаренко.

«Батьківщинівець» розповів про співпрацю з навчальними закладами регіону, аби ефективно вибудувати систему профтехосвіти для підготовки фахівців належного рівня.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова