На Одещині ТВК всупереч рішенням судів не реєструє для участі у виборах представника «Батьківщини»

19 грудня Одеський апеляційний адміністративний суд виніс рішення у справі №815/6664/17, яким учергове зобов’язав Таїровську селищну виборчу комісію негайно зареєструвати представника ВО «Батьківщина» Хасана Хасаєва кандидатом на посаду голови Таїровської ОТГ.

Про це інформує прес-служба Одеської обласної партійної організації.

«Виборча комісія, засідання якої відбулося ввечері 19 грудня, проігнорувала рішення суду, чим знову знехтувала законом. Голова ТВК Олег Буравльов нахабно не виконує рішення судів, грубо порушуючи права як виборців, так і кандидата на посаду голови громади Хасана Хасаєва», – ідеться в повідомленні Одеської обласної «Батьківщини».

За словами партійців, жителі громади сподіваються, що прокуратура Одеської області дасть правову оцінку діям Олега Буравльова та всієї комісії в цілому.

«У відповідь на беззаконня, яке твориться в Таїровській ТВК, жителі громади ввечері 19 грудня вийшли захистити своє виборче право й перекрили вулицю Чорноморську в селі Сухий Лиман, але, на жаль, кандидата на посаду голови Таїровської ОТГ від партії ВО «Батьківщина» Хасана Хасаєва так і не зареєстрували», – зазначають в Одеській «Батьківщині».

Нагадаємо, це не перша відмова Таїровської ТВК в реєстрації Хасану Хасаєву. 12 грудня тервиборчком не виконав рішень Одеського апеляційного та Овідіопольського районного судів, які зобов’язували комісію зареєструвати кандидата від «Батьківщини» на посаду голову громади.

20 грудня жителі Таїровської громади знову перекрили дорогу й зібрали віче, вимагаючи від Одеської облради та голови облдержадміністрації захистити їхнє виборче право й припинити беззаконня, що коїться в Таїровській ТВК.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова