На Одещині пройшло таборування «Батьківщини молодої»

Днями біля села Кордон Лиманського району Одеської області, на березі Тілігульського лиману пройшло триденне таборування обласної «Батьківщини молодої».

Як повідомляє прес-служба Одеської обласної парторганізації, першого дня відбулось урочисте відкриття табору та представлення делегацій.

Учасники облаштували власні намети та готували їжу в польових умовах. Молоді «батьківщинівці» також завзято позмагалися у співочому конкурсі за титул «Голос «Батьківщини молодої».

На другий день до молоді завітав голова «Батьківщини молодої» Сергій Митрофанський та його перший заступник Сергій Воронов. Сергій Митрофанський обговорив з учасниками перспективи молодіжної політики в Україні та подякував молодь за активну громадську позицію.

Разом із організаторами заходу «батьківщинівець» нагородив найкращі осередки «молодіжок» Одещини за результатами річної роботи. Кубок першості у цій номінації отримала Ізмаїльська районна «Батьківщина молода». Кубками та грамотами нагородили Подільську міську, Кілійську районну, Суворовську районну міста Одеса та Мирненську сільську організації.


В окремій номінації «Герої року» кубком відзначили Лиманський районний осередок молодіжки за організацію цьогорічного таборування «Батьківщини молодої» Одещини. Свої нагороди отримали активісти за перемоги, отримані у спортивних, музичних та інтелектуальних змаганнях.

Учасники таборування розгорнули на теренах Одещини найбільший прапор «Батьківщини».

Упродовж таборування до молоді приїздили депутати різних рівнів від «Батьківщини», які спілкувалися з активістами, ділилися власним досвідом та відповідали на запитання молоді.

«В останній день таборування у нас відбувся фінал з водного поло, інтелектуальні ігри та закриття заходу. Активний відпочинок молоді пройшов насичено, всі заплановані заходи відбулися на найвищому рівні. Учасники зазначили, що отримали яскраві, позитивні емоції та корисно провели час», – зазначив заступник голови Одеської обласної «Батьківщини молодої» Олександр Кисіль.

«Батьківщина молода» Одещини подякувала голові обласної «Батьківщини» Олегу Радковському, «батьківщинівцю» Сергію Матковському та очільнику «Батьківщини» Лиманського району Володимиру Сорохманюку за допомогу в проведення таборування.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова