На Одещині партія Юлії Тимошенко вчергове перемогла на виборах ОТГ

В Одеській області місцеві вибори відбулись у Великоплосківській сільській громаді Великомихайлівського району, Великобуялицькій сільській ОТГ Іванівського району, Визирській сільській громаді Лиманського району та Зеленогірській громаді Любашівського району.

Як повідомили у прес-службі Одеської обласної «Батьківщини», за результатами підрахунку голосів, «Батьківщина» здобула впевнену перемогу серед партій, які брали участь у цих виборах, отримавши 37 мандатів.


До ради Великоплосківської громади Великомихайлівського району пройшло 4 депутати від «Батьківщини» і 18 самовисуванців.
Великобуялицька ОТГ Іванівського району отримала 12 представників «Батьківщини», 4 від партії «Наш край» і 10 самовисуванців.
Рада Визирської ОТГ Лиманського району складатиметься з одного представника ВО «Батьківщина» і 25 самовисуванців.
Рада Зеленогірської громади Любашівського району отримала 20 депутатів від «Батьківщини», одного від «Аграрної партії» і п’ять самовисуванців. Головою громади став «батьківщинівець» Олексій Стоцький.


За словами очільника «Батьківщини» Одеської області Олега Радковського, отриманий результат на цих виборах вчергове показав важливість щоденної та кропіткої роботи партії на місцях.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова