На Одещині голови громад обговорили реформу децентралізації

Сьогодні в Одесі розпочався семінар за підсумками децентралізації в області за 2016-2017 роки.

Як повідомляє прес-служба Одеської обласної парторганізації, на заході зібралися голови та представники 25-ти громад, утворених за останні два роки в області, керівництво обласної адміністрації та облради Одещини.

На початку зібрання перед керівниками новостворених ОТГ виступив перший заступник голови Одеської облради, очільник «батьківщинівців» Одещини Олег Радковский. Політик наголосив на важливості таких зібрань для обміну досвідом та комунікації, що дозволить громадам ефективніше працювати та розвиватися.

«За минулі два роки в Одеській області створено 25 громад. Уже сьогодні можна підбити перші підсумки реформи децентралізації. Позитивним результатом об’єднання стала можливість мешканців громади самостійно вирішувати важливі місцеві питання, ефективніше розвивати напрямки життєдіяльності громади та самостійно розподіляти бюджетні кошти», – зазначив Олег Радковський.

Очільник «Батьківщини» Одещини також приділив увагу питанню фінансування ОТГ.

«З огляду на те, що не всі громади є фінансово спроможними та незалежними, Одеська обласна рада задля їх підтримки та розвитку постійно виділяє кошти з бюджету на підтримку інфраструктурних та соціальних об’єктів, що дозволяє вирівняти фінансове забезпечення та підтримати ОТГ на шляху реформування та реструктуризації місцевого самоврядування», – сказав Олег Радковський.

Захід триватиме упродовж двох днів, протягом яких голови ОТГ проаналізують реформи, що пропонуються владою, з огляду на місцеві особливості регіону та доцільності їх впровадження.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова