На Одещині депутати Чорноморської міськради звернулися до президента

19 грудня на Одещині відбулося засідання Чорноморської міської ради, на якій депутати підтримали ініціативу фракції «Батьківщина» й ухвалили звернення до Президента України з вимогою знизити ціни на газ для населення.

Як зазначили в прес-службі Одеського обласного партосередку, цього рішення Чорноморська «Батьківщина» разом із депутатами та городянами добивалася протягом двох місяців. Збір підписів, мітинги, звернення до місцевих органів влади зрештою дали результат.

На сесії Чорноморської міської ради також змінили склад постійних депутатських комісій. Так, депутат фракції «Батьківщина» Михайло Звеняцький очолив постійну комісію з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та соціального захисту громадян; «батьківщинівець» Андрій Марченко очолив постійну комісію з питань підтримки підприємницької діяльності, торгівлі та побутового обслуговування, а голова фракції «Батьківщина» Василь Бугайчук зайняв посаду секретаря комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності.

«На мою думку, оновлений склад комісій дасть змогу запрацювати міській раді як годинник та дозволить покращити соціально економічні показники міста» – зазначив Василь Бугайчук.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова