На Одещині «Батьківщина» захищає соціальні об’єкти від закриття

На сесії Савранської селищної ради планувалося закриття сільських ФАПів та скорочення працівників освіти і культури. З ініціативи фракції «Батьківщина» в раді, ці питання зняли з розгляду та направили на доопрацювання.

Як повідомили у пресслужбі Одеського обласного партосередку, голова фракції «Батьківщина» Савранської ОТГ Олександр Хапатнюковський виступив з ініціативою проведення термінового засідання депутатської комісії для заслуховування питання про збереження сільської медицини і недопущення закриття життєво важливих медичних закладів.

«Засідання селищна рада спромоглася зібрати лише 23 березня. За результатами більш, аніж годинного заслуховування інформації від головного лікаря і палких дискусій стало очевидним, що рішення про закриття сільських ФАПів було передчасним і не підготовленим належним чином», – розповів Олександр Хапатнюковський.

Депутати виступили проти закриття соціально важливих об’єктів і дали керівництву селищної ради і головному лікарю доручення переглянути це рішення і зупинити процес вивільнення медичного персоналу в селах.

За словами депутата, наразі головне питання – це пошук бюджетних коштів на збереження існуючої мережі ФАПів, адже всі розуміють, що це питання принципової важливості для мешканців сіл Савранської громади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова