На Одещині «Батьківщина» провела районний чемпіонат із гри «Що? Де? Коли?»

Днями в селищі Саврань, що на Одещині, пройшов завершальний етап річного чемпіонату Савранського району з гри «Що? Де? Коли?», організатором та спонсором якого виступив місцевий партосередок «Батьківщини».

Як повідомляє прес-служба Одеської обласної парторганізації, у чемпіонаті взяли участь команди навчальних закладів, сільрад, підприємств, а також представників районної ради та адміністрації.

За словами заступника голови Савранської «Батьківщини» Тетяни Кочергіної, ігри проводилися протягом усього року, до фіналу дійшли ті команди, які показали найкращі результати.

01

«Змагання видалося насиченим та емоційним, кожна команда гідно боролась за перемогу. Ми, зі свого боку, намагалися створити справжнє свято для гравців, тому, окрім пам’ятних кубків та грамот, влаштували розважальну програму. У перервах між раундами були музичні паузи з хореографічними номерами, а на завершення чемпіонату всі пригостилися «шампанським» із фруктами та солодощами», – розповіла Тетяна Кочергіна.

Більшість учасників чемпіонату виявила бажання продовжувати грати в наступному році, тож на Савранщині розвиватимуться інтелектуали, яких об’єднала довкола себе гра «Що? Де? Коли?»

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова