На Миколаївщину завітав Всеукраїнський молодіжний тур на підтримку Юлії Тимошенко

У містах Вознесенськ та Первомайськ Миколаївської області в рамках Всеукраїнського молодіжного туру відбулися заходи на підтримку кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», на центральних площах цих міст перед виборцями виступили народний депутат України Іван Крулько, голова «Батьківщини молодої» Сергій Митрофанський, депутати місцевих рад, а також Заслужена артистка України Анастасія Приходько та молодіжний гурт «Пацики із Франика».

«Радує, що майдани районних центрів Миколаївщини зібрали тисячі людей, які бажають дізнатися позицію кандидата в Президенти Юлії Тимошенко, ознайомитися із запропонованим нею Новим курсом та підтримати лідера «Батьківщини» на виборах. Ми орієнтуємося на розуміння з боку молоді, тож знайомимо юнаків та дівчат з основами тієї молодіжної політики, яка втілюватиметься після обрання Юлії Тимошенко Президентом України», – зазначив лідер «Батьківщини молодої» Сергій Митрофанський.

За словами народного депутата від «Батьківщини» Івана Крулька, мир у країні настане лише тоді, коли очільником держави стане людина, яка не зароблятиме на війні.

«А добробут українців забезпечить реалізація Нового економічного курсу, який пропонує Юлія Тимошенко», – додав парламентарій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова