На Миколаївщині здійснено черговий напад на оселю «батьківщинівця»

Цієї ночі невідомі здійснили напад на будинок депутата Вознесенської міської ради від ВО «Батьківщина» Юрія Кондратенкова.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації, зловмисники намагалися підпалити приватний будинок, закидавши його пляшками з горючою сумішшю.

Відомо, що 27 травня будівлю цього ж депутата обстріляли з вогнепальної зброї та залишили біля будинку поминальний вінок. Незважаючи на явні ознаки злочину, правоохоронці не здійснили відповідних слідчих дій і не виявили зловмисників.

Юрій Кондратенков вбачає в діях зловмисників лише політичний мотив, пов’язаний із його депутатською діяльністю. Очолюючи депутатську комісію із законності та правопорядку в міській раді, будучи одним із лідерів опозиційних сил у Вознесенську, «батьківщинівець» своєю принциповою позицією в міській раді заважає місцевим корупціонерам.

«Миколаївська «Батьківщина» вкотре звернулася до правоохоронних органів з вимогою розпочати дієві слідчі дії щодо погроз депутату Вознесенської міської ради, знайти та притягнути до відповідальності правопорушників», – зазначив перший заступник голови Миколаївської обласної парторганізації Олег Кравець.

«Батьківщинівець» переконаний: через те, що він є депутатом від ВО «Батьківщина», влада та правоохоронні органи спускають на гальмах дану справу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова