На Миколаївщині на місцевих виборах «Батьківщина» випередила основних конкурентів

За попередніми результатами виборів 24 грудня депутатами сільських та селищних рад в шести ОТГ Миколаївщини стали 32 висуванця від «Батьківщини».

Як повідомляє прес-служба Миколаївського обласного партосередку, незважаючи на шалений тиск, погрози та залякування з боку влади та правоохоронних органів, «батьківщинівці» добилися перемоги.

Їм довірили свої голоси виборці, з ними пов’язують майбутнє громад. Найбільшу кількість голосів набрали партійці, до яких застосовувалися нечесні методи ведення передвиборчої боротьби в Березанському, Казанківському, Миколаївському, Арбузинському районах.

Успіхом «Батьківщини» також завершилися вибори до Радсадівської сільської та Березанської селищної ОТГ. У цих громадах обрано найбільшу кількість депутатів від «Батьківщини». До Радсадівської сільської ради ввійшло 6 партійців, що становить 27,3% всього депутатського корпусу, а до Березанської – 12 депутатів, або майже половина кількісного складу селищної ради. Діючій владі для перемоги в Березанському районі не допомогли ані адмінресурс, ані те, що район очолює ставленик губернатора, активіст БПП Сергій Танасов. Люди висловили недовіру до чинної влади, проголосувавши за представників «Батьківщини».

Несподіваним для влади, але логічним для «Батьківщини» став результат виборів до Казанківської селищної ОТГ. У цій громаді партію представлятимуть 7 «батьківщинівців», що становить 27% від загального складу депутатського корпусу.

Такі показники є свідченням зміцнення позицій партії на Миколаївщині, підтримки з боку виборців, наявності розгалуженої партійної структури та авторитетних лідерів на місцях.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова