На Миколаївщині депутати від «Батьківщини» стали на захист однопартійця

Вітовська районна рада, що на Миколаївщині, з ініціативи депутата-«батьківщинівця» Олега Кравця ухвалила рішення про засудження бездіяльності правоохоронних органів.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», депутати підтримали звернення Олега Кравця щодо розслідування резонансної справи відносно члена «Батьківщини» з Вознесенська Юрія Кондратенкова.

«Представники фракції «Батьківщина» у Вітовській районній раді обурені тим фактом, що відносно нашого колеги з Вознесенська чиняться протиправні дії. Протягом останніх двох місяців його та родину залякують невідомі люди. Натомість правоохоронці не реагують ані на протиправні дії, ані на неодноразові заяви нашого однопартійця», – зазначає депутат Вітовської райради, перший заступник голови Миколаївської обласної парторганізації Олег Кравець.

За його словами, нині районні та міські партосередки «Батьківщини» звертаються до Миколаївської обласної ради з вимогою вплинути на правоохоронні органи й змусити їх виконувати свої обов’язки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова