На Миколаївщині партієць виявив факт халатності міської влади

Голова фракції ВО «Батьківщина» у Первомайській міській раді, що на Миколаївщині, Василь Барський оприлюднив факт халатності та безвідповідальності міської влади.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», виявилося, що дорогий медичний апарат-мамограф, придбаний за державні кошти, вийшов з ладу, бо пролежав 10 років на складі.

«Про наявність мамографа в місцевій лікарні дізналися лише тоді, коли до мене звернулася місцева жителька з проханням допомогти в дорогому обстеженні. Коли почав займатися цим питанням, то з’ясував, що мамограф, куплений за чималі державні кошти, більше десяти років лежить на складі Первомайської міської лікарні навіть не розпакований. За цей час обладнання вийшло з ладу, адже зберігалося в неопальованому приміщенні, тож електроніка окислилася», – розповів Василь Барський.

Депутат обурений тим, що мешканки Первомайщини позбавлені вкрай необхідного медичного обстеження. Василь Барський надав необхідну інформацію центральним телеканалам, які підготували сюжет про цю ганебну ситуацію.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова