На Миколаївщині «Батьківщина» виступила проти нового закону про ЖКП

З ініціативи Миколаївського обласного партосередку ВО «Батьківщина» та місцевої парторганізації у Вознесенську відбулися громадські обговорення Закону «Про житлово-комунальні послуги», який незабаром має набути чинності.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

«Закон перекладає відповідальність за технічний стан житла на мешканців, а компаніям-надавачам послуг відкриває можливості для шахрайства. Мешканцям самостійно буде важко утримувати аварійний, застарілий житловий фонд. Це може призвести до того, що колишні ЖЕКи змінять назви і все одно надаватимуть неякісні житлово-комунальні послуги, а мешканці будуть зобов’язані укласти з ними договори, ось тільки вже за значно вищими тарифами», – зазначив на обговоренні перший заступник голови обласного партосередку ВО «Батьківщина» Олег Кравець.

Учасники дискусії зійшлися на тому, що Закон «Про житлово-комунальні послуги» треба вдосконалити, передбачивши в ньому механізми громадського контролю за діями влади і постачальників комунальних послуг.

У підсумковій резолюції ідеться про те, що слід звернутися до Кабінету Міністрів та Верховної Ради з вимогою відтермінувати набуття чинності законодавчого акта й доопрацювати його.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова