На Львівщині влада використовує брудні передвиборні технології проти своїх земляків

У Турківському районі, що на Львівщині, представники влади поширюють відверто брехливу й маніпулятивну інформацію. Вони паплюжать та оббріхують своїх земляків – односельчан, сусідів, колег, друзів.

Як інформує прес-служба Львівської обласної парторганізації, про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук написала очільниця районного партосередку ВО «Батьківщина» Мирослава Павлик.

Вона засудила брудні політтехнології місцевих провладних «князьків», які за гроші олігархів готові продати навіть власну совість. Політик закликала горе-агітаторів чинної влади припинити «виховні» розмови з бюджетниками та представниками церковних громад.

«Ви забуваєте, що життя триватиме і після 31 березня, а вся брехня та бруд обернуться проти вас самих через зневагу людей, яких ви намагаєтеся принизити і спаплюжити», – зазначила Мирослава Павлик.

Представниця «Батьківщини» запевнила, що партійці Турківщини гідно витримають цей удар і не відповідатимуть злом на зло.

Мирослава Павлик вважає, що сплеск брудних технологій місцевих «свинарчуків» – це свідчення того, що вони вже визнали свою поразку, усвідомили свій програш і змирилися з ним. У своїй агонії останні вдаються до ганебних методів, низькопробних пасквілів та маніпуляцій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова