На Львівщині презентують громадськості кандидатів у депутати від «Батьківщини»

Народний депутат України, очільник «Батьківщини» Львівщини Михайло Цимбалюк представив кандидатів у депутати від ВО «Батьківщина» до рад по новоствореному Золочівському району.

Як інформує пресслужба Львівського обласного партосередку ВО «Батьківщина», Михайло Цимбалюк представив громадськості кандидатів у депутати до Буської, Золочівської та Бродівської міських ОТГ, а також кандидата на посаду міського голови Буська, нинішнього мера Ростислава Сліпця.

Під час презентації Михайло Цимбалюк розповів про основні пункти обласної передвиборчої програми кандидатів від ВО «Батьківщина», зокрема звернув увагу на якість медичного забезпечення.

«Вважаємо, що стратегічним завданням Львівщини має бути приведення усіх лікарень та фельдшерсько-акушерських пунктів регіону у відповідність до найкращих взірців медичних закладів нашої держави. Тому, ініціюємо програму поетапного капітального ремонту усіх закладів охорони здоров’я», розповів Михайло Цимбалюк.

Також на Львівщині громадськості представили кандидатів у депутати різних рівнів від ВО «Батьківщина» Стрийського та Яворівського районів.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова