На Львівщині «Батьківщина» вшанувала пам’ять Романа Шухевича

Днями з метою вшанування пам’яті видатного українського політичного і військового діяча Романа Шухевича відбулися урочисті заходи до 115-річниці від дня його народження.

Як інформує прес-служба Львівського обласного партосередку ВО «Батьківщина», у заходах, які відбулися в селі Оглядові Радехівської територіальної громади Червоноградського району, разом із представниками духовенства, місцевої влади та громадськості взяли участь представники «Батьківщини» – депутат обласної ради Леонід Цибуля та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Радехівської ОТГ Петро Ковальський.

За словами Леоніда Цибулі, пам’ятник Роману Шухевичу відкрили у 2007 році до 100-річчя від дня його народження в саду колишньої садиби родини Шухевичів.

«Тоді на урочистості приїхали ветерани УПА з навколишніх районів, дочка Марія та син Юрій, народні депутати України. Герой України Роман Шухевич назавжди ввійшов у нашу історію як один з найяскравіших борців за незалежну українську державу», – розповів Леонід Цибуля.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова