На Луганщині вимагають референдуму з питання відкриття ринку землі

19 лютого в Сєверодонецьку пройшла мирна акція протесту проти відкриття ринку землі в Україні.

На площі Перемоги зібралися мешканці з різних куточків області, ті, кому небайдужа українська земля, хто розуміє ризики, пов’язані із поспішним відкриттям ринку землі в Україні. Учасники акції вимагали від Президента та Верховної Ради України не приймати поспіхом закони щодо продажу землі, а провести з цього питання всеукраїнський референдум.


Організатором акції виступив обласний Штаб захисту землі, який очолює голова Луганської  обласної «Батьківщини» Олександр Романовський.

«Ринок землі – це не про паї, це про Україну, її територіальну і продовольчу безпеку. Сільськогосподарська земля має найвищу цінність у світі. Розпродати її зараз, коли в країні немає нормальних законів і розуміння дійсної вартості землі – це неприпустимо», – наголосив у своєму виступі Олександр Романовський.


Під час акції протесту виступили голова Сватівської районної ради Віта Сліпець, фермер Сергій Мінін, депутат Рубіжанської міської ради Олексій Ємець, а також мешканці міст та сіл Луганщини, які приїхали цього дня до Сєверодонецька. У режимі вільного мікрофону кожен мав можливість висловити свою думку. Люди говорили про те, що закони у тій редакції, в якій пропонуються до розгляду у другому читанні, містять безліч ризиків, не захищають українського фермера, не захищають українське село, відкривають шлях до фактичного позбавлення українців стратегічного потенціалу своєї країни і навіть втрати незалежності.

Вимоги учасників акції протесту дуже прості – надати якісний зміст поняттю народовладдя, як того обіцяли в своїх програмах ті, хто нині керує державою.

Учасники заходу готові захищати свої конституційні права до переможного кінця, адже лише так можливо зробити Україну сильною та демократичною державою.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова