На Луганщині Віктор Олійник відвідав Сватове, Лисичанськ та Кремінну

Під час візиту на Луганщину член політради ВО «Батьківщина», керівник департаменту партійного будівництва виконавчого секретаріату партії Віктор Олійник відвідав міста Сватове, Лисичанськ та Кремінну.

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної парторганізації, на зустріч із Віктором Олійником голова Сватівського районного партосередку Сергій Потєряхін та секретар Ірина Морока запросили депутатів-«батьківщинівців» та місцевих активістів. Також прибули заступник Сватівського міського голови Андрій Фоменко, секретар міськради Дмитро Романенко та секретар обласної «Батьківщини» Віта Рудавіна.

Партійці продемонстрували свої напрацювання в роботі, розповіли, як проходили вибори в Нижньодуванській ОТГ, де «Батьківщина» впевнено здобула перше місце серед усіх політичних партій.

Віктор Олійник привітав новообраних депутатів та наголосив, що ця перемога є доказом того, що, попри всі перепони, можна здобувати результат.

У Кремінній гостя зустріли голова районного партосередку ВО «Батьківщина» Олена Молчанова та секретар Наталія Решетило. Вони розповіли, які питання найбільше цікавлять мешканців району та які заходи проводить партійна команда.

У Лисичанську Віктор Олійник мав зустріч із головою міської парторганізації Катериною Коротун та секретарем Валерією Корягіною.

Під час поїздки Луганщиною члена політради ВО «Батьківщина» супроводжували перший заступник голови обласного партосередку Олександр Романовський та заступник голови з агітаційної роботи Ольга Шкурко.

Однією з тем для обговорення в місцевих парторганізаціях стало проведення звітно-виборних конференцій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова