На Луганщині триває підготовка до виборів в ОТГ

У селі Чугінка відбулася конференція Станично-Луганського осередку «Батьківщини», на якій висунули кандидатів у депутати до рад Красноталівської та Великочернігівської ОТГ, а також кандидата на посаду сільського голови.

Як повідомляє прес-служба обласної партійної організації, у роботі конференції взяли участь очільниця Луганського обласного партосередку Ірина Верігіна та її заступники Микола Ханатов і Олексій Малєванець, а також представник виконавчого секретаріату «Батьківщини» Валерій Кавун.

У своєму виступі Ірина Верігіна наголосила, що мешканці Станично-Луганського району – громадяни України, які постраждали від воєнної агресії. Вона додала, що Юлія Тимошенко після візиту до селища впевнилася, що Станиця Луганська – це територія України, що потребує особливої уваги.

«Ми з вами пережили скрутні часи, а тепер настав момент, коли треба об’єднати свої зусилля заради майбутнього нашої країни. Треба згуртуватися і йти на вибори одним монолітом заради перемоги», – звернулася до однопартійців Ірина Верігіна.

«Батьківщинівці» проаналізували діяльність районної парторганізації, намітили плани на майбутні місцеві та президентські вибори.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова