На Луганщині триває обговорення Нового курсу України

У Сєверодонецьку партійці місцевих осередків ВО «Батьківщина» та прихильники партії провели зустріч, на якій обговорили основні положення Нового курсу України.

Про це повідомляє прес-служба Луганського обласного партійного осередку.

«Наша лідер Юлія Тимошенко, єдина серед кандидатів на головний пост у країні, надала виборцям системну програму виведення країни з кризи. У Новому курсі України та Новому економічному курсі чітко та послідовно розписані командні дії у перші 100 днів і надалі, аби Україна не на папері, а на ділі, економічно зростала, посилювала обороноздатність та відновлювала довіру зовнішніх партнерів», – зазначила голова Луганської обласної партійної організації Ірина Верігіна.

Політик наголосила на необхідності свідомого вибору голови країни, від якого залежить доля держави, її розвитку протягом наступних п’яти років. На думку Ірини Верігіної, виборцям варто звертати увагу на реальну роботу кандидатів у президенти, а не на порожні обіцянки.

За результатами спілкування партійці намітили план подальшої роботи на користь українського суспільства.

Нагадаємо, як заявляла Юлія Тимошенко, вже наступного дня після виборів її команда розпочне втілення плану докорінних змін в інтересах українців. Саме для цього разом із командою найкращих вітчизняних фахівців лідер «Батьківщини» розробила стратегію розвитку країни – Новий курс. Він передбачає зміни в усіх сферах суспільного життя.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова