На Луганщині скоїли чергову провокацію проти Юлії Тимошенко

Луганська обласна парторганізація ВО «Батьківщина» офіційно повідомляє, що не має жодного відношення до викладеної в Інтернеті фотокопії листівки, у якій членам виборчих комісій рекомендують вдаватися до махінацій із бюлетенями.

«Викладене фото не містить жодної інформації, яка ідентифікує його з ВО «Батьківщина» чи Юлією Тимошенко. Цей сайт підконтрольний нашим політичним конкурентам – колишнім «регіоналам», які зараз, напевно, діють в інтересах чинної влади. Тож чого нам ще чекати від них, окрім провокацій? Юлія Тимошенко має всі шанси вийти як мінімум до другого туру. Дивіться, хто з інших кандидатів стрімко втрачає рейтинг, тому й вигідно дискредитувати її», – зазначили в прес-службі Луганського обласного партійного осередку.

Представники «Батьківщини» звернулися із заявою до правоохоронних органів, закликали їх об’єктивно розслідувати справу, ретельно перевірити, звідки на сайті з’явилася брехлива листівка та хто є її автором.

«Виборців закликаємо не вірити фейкам і 31 березня обов’язково прийти на вибори та віддати свій голос за кандидата, який поведе країну новим курсом», – наголосили в Луганській обласній «Батьківщині».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова